Renes.

Renes.







Realisatie website:
Magna Cura Automatisering Netzaken.nl Web Applicaties en toepassingen


Standen Dames 1 (competitie 863-Vrouwen Senioren Landelijk 2e Helft Competitie - Vrouwen Basketball League Elite A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Solar systemen-Grasshoppers Vrouwen Senioren 162857448391233
2Dozy BV Den Helder Vrouwen Senioren 16263441438217
3Lekdetec.nl Vrouwen Senioren 1624-16414430200
4Binnenland Vrouwen Senioren 1622-44430474183

Standen


Standen Dames 2 (competitie 234-Vrouwen Senioren Afdeling - 1e Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1DAS Vrouwen Senioren 21730327114882188
2Binnenland Vrouwen Senioren 21728266108581982
3Punch Vrouwen Senioren 116248983975075
4BC Shooters Vrouwen Senioren 11824240109985967
5New Stars Vrouwen Senioren 11716-482983347
6Forwodians Vrouwen Senioren 117141791089341
7D.B.V. Rowic Vrouwen Senioren 11512-3181384440
8Solar systemen-Grasshoppers Vrouwen Senioren 31512-7578485940
9Cady 73 Vrouwen Senioren 1174-375726110112
10BV Leiderdorp Vrouwen Senioren 1172-45465711116

Standen


Standen Dames 4 (competitie 256-Vrouwen Senioren Afdeling - 3e Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1D.B.V. Rowic Vrouwen Senioren 21632344923579100
2BV Voorne Vrouwen Senioren 1162625076951981
3Hurricanes Vrouwen Senioren 1162230392161869
4River Trotters Vrouwen Senioren 21416-554755257
5Flax Field Fighters Vrouwen Senioren 21512-5859164940
6S.B.U. Vrouwen Senioren 41712-8863872635
7B.O.B. Vrouwen Senioren 18108334926662
8Helmink Heroes Zwijndrecht Vrouwen Senioren 11510-2563966433
9Binnenland Vrouwen Senioren 4178-20663784324
10EBV Baros Vrouwen Senioren 4140-5983779750

Standen


Standen Dames U20-1 (competitie 52-Vrouwen U20 Landelijk - Vrouwen U20 Eredivisie A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1KEUS/Royal Eagles Vrouwen U20 11934349134299390
2Almonte Vrouwen U20 119321491295114684
3Binnenland Vrouwen U20 119302841300101679
4Landslake Lions Vrouwen U20 11926881248116068
5Dozy BV Den Helder Vrouwen U20 119241541221106763
6CTO Vrouwen U20 12020651207114250
7H.S.V. Basketball Vrouwen U20 1 (VR)1912-2021096129832
8Jolly Jumpers Vrouwen U20 11912-105963106832
9Landstede Basketbal Vrouwen U20 1198-322996131821
10Lokomotief** Vrouwen U20 1196-285927121216
11Solar systemen-Grasshoppers* Vrouwen U20 1196-1751034120916

Standen


Standen Heren 1 (competitie 29-Mannen Senioren Landelijk - Mannen Senioren 1e Divisie A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1MSV/Zeemacht Mannen Senioren 1214238616291243100
2Almere Pioneers Mannen Senioren 121322631529126676
3Landstede Basketbal ZAC* Mannen Senioren 12030821303122175
4River Trotters Mannen Senioren 121241421455131357
5BV Hoofddorp Mannen Senioren 12122911360126952
6De Hoppers Mannen Senioren 12122681265119752
7Binnenland Mannen Senioren 12122-381330136852
8EBV Baros Mannen Senioren 12020-691345141450
9Red Stars Mannen Senioren 12112-791360143929
10Arnhem Eagles Mannen Senioren 12110-2621282154424
11Blauw-Wit Mannen Senioren 12110-2231239146224
12The Jugglers* Mannen Senioren 1214-3611114147510

Standen


Standen Heren 2 (competitie 92-Mannen Senioren Landelijk - Mannen Senioren 2e Divisie C)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1WBB Giants Mannen Senioren 121342231663144081
2DAS Mannen Senioren 121342051370116581
3S.B.U. Mannen Senioren 120303751431105675
4Lokomotief Mannen Senioren 221304311624119371
5Punch Mannen Senioren 220281361355121970
6Bouncers Basketball Mannen Senioren 121281111444133367
7Binnenland Mannen Senioren 22120141414140048
8D.B.V. Rowic Mannen Senioren 12114-2441354159833
9BC Langstraat Shooters Mannen Senioren 11912-2441230147432
10Hurricanes** Mannen Senioren 1216-2081151135914
11Green Eagles Mannen Senioren 1216-3681259162714
12CobraNova* Mannen Senioren 2194-4311023145410

Standen


Standen Heren 3 (competitie 3-Mannen Senioren Afdeling - 1e Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Rotterdam-Zuid Mannen Senioren 1000000
2HBV The Jumpers Mannen Senioren 21526284120992587
3Zoebas Mannen Senioren 116161051123101850
4BV Squirrels Mannen Senioren 11616-741090116450
5BV Juventus Mannen Senioren 11514-21186118847
6Binnenland Mannen Senioren 31514-941012110647
7EBV Baros Mannen Senioren 2151251057105240
8Cady 73 Mannen Senioren 11510-118999111733
9B.O.B. Mannen Senioren 1150-59970213010

Standen


Standen Heren 4 (competitie 68-Mannen Senioren Afdeling - 4e Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1BV Voorne Mannen Senioren 120345591565100685
2River Trotters Mannen Senioren 321322701453118376
3Helmink Heroes Zwijndrecht Mannen Senioren 221281911430123967
4D.B.V. Rowic Mannen Senioren 323281731448127561
5LUSV Basketbal Mannen Senioren 42428-371416145358
6Klipperstars Mannen Senioren 22126-111243125462
7Sparta Go Mannen Senioren 12120-171060107748
8Binnenland Mannen Senioren 42220-1291361149046
9Binnenland Mannen Senioren 52318-311264129539
10Rotterdam-Zuid Mannen Senioren 32012-180870105030
11Rotterdam Basketbal** Mannen Senioren 22012-1721029120130
12Punch** Mannen Senioren 72112-269897116629
13Forwodians* Mannen Senioren 3218-347903125019

Standen


Standen Heren U20-1 (competitie 186-Mannen U20 Landelijk - Mannen U20 2e Divisie B)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1WBB Giants Mannen U20 1000000
2The Black Eagles Mannen U20 11422224113991579
3Binnenland Mannen U20 11422162100984779
4D.B.V. Rowic Mannen U20 1148-137905104229
5E.L.B.C. Mannen U20 1146-280885116521
6Green Eagles Mannen U20 1144-279804108314

Standen


Standen Jongens U10-1 (competitie 315-Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1BS Leiden Gemengd U10 181427239212088
2HBV The Jumpers X101 Gemengd U10 1 (VR)81426646219688
3Binnenland Gemengd U10 1 (VR)88-13023936950
4Zoebas* Gemengd U10 184-17021938925
5Cady73 Gemengd U10 1 (VR)80-2381283660

Standen


Standen Jongens U12-1 (competitie 219-Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Cady73 Gemengd U12 1 (VR)101829062633690
2Binnenland Gemengd U12 1101628560331880
3Hurricanes Gemengd U12 191215749133467
4River Trotters Gemengd U12 1106-21236958130
5DAS Gemengd U12 1106-16441858230
6Rotterdam Basketbal Gemengd U12 290-3561865420

Standen


Standen Jongens U12-2 (competitie 278-Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse D)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Zoebas Gemengd U12 1918454593139100
2Rebound Gemengd U12 1 (VR)9144136532478
3Divine Gemengd U12 2109-2737039745
4CobraNova Gemengd U12 398-13921135044
5Binnenland Gemengd U12 2 (VR)95-13622836428
6Helmink Heroes Zwijndrecht* Gemengd U12 280-1931793720

Standen


Standen Jongens U14-1 (competitie 106-Mannen U14 Landelijk - Mannen U14 2e Divisie A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Binnenland Mannen U14 116329111450539100
2BV Groningen Mannen U14 11730762151675488
3Woodpeckers Mannen U14 11722298127197365
4Harlemlakers Mannen U14 116202394592262
5Hanze Stars Mannen U14 11720171186116959
6Blauw-Wit Mannen U14 11718981212111453
7Almonte Mannen U14 11710-293901119429
8BV Amsterdam Mannen U14 11710-209932114129
9TBG Dragons Mannen U14 2188-433883131622
10Rotterdam Basketbal Mannen U14 2180-117460917830

Standen


Standen Jongens U14-2 (competitie 321-Mannen U14 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Binnenland Mannen U14 2101636576239780
2Rotterdam-Zuid Mannen U14 1101423154531470
3BV Juventus Mannen U14 21012-2153455560
4Klipperstars Mannen U14 2108-5346852140
5Hurricanes Mannen U14 2108-31142173240
6Cady 73 Mannen U14 2102-21137959010

Standen


Standen Jongens U14-3 (competitie 325-Mannen U14 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse E)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1D.B.V. Rowic Mannen U14 110208571103246100
2Zoebas Mannen U14 1101648584435980
3Westland Stars Mannen U14 11010-11250962150
4Forwodians Mannen U14 1108-19245464640
5Binnenland Mannen U14 3 (VR)106-28941670530
6Zoebas Mannen U14 2100-7491909390

Standen


Standen Jongens U16-1 (competitie 123-Mannen U16 Landelijk - Mannen U16 2e Divisie B)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Divine Mannen U16 120363131410109790
2Binnenland Mannen U16 120322761434115880
3Woodpeckers Mannen U16 120261371423128665
4The Black Eagles Mannen U16 11815-1231111123442
5Barons Mannen U16 11914-511284133537
6Blauw-Wit Mannen U16 12014-961339143535
7BS Leiden Mannen U16 22010-2411267150825
8Almonte Mannen U16 1199-2151047126224

Standen


Standen Jongens U16-2 (competitie 214-Mannen U16 Afdeling - 1e Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Marathon Mannen U16 11626445111767281
2DAS Mannen U16 1162420584564075
3Bouncers Basketball Mannen U16 1162426199173075
4Rotterdam-Zuid Mannen U16 11622240100276269
5Red Stars Mannen U16 1 (VR)17181311189105853
6Utrecht Cangeroes Mannen U16 181416960343488
7Almere Pioneers Mannen U16 116141397896544
8Rotterdam Basketbal Mannen U16 2168-454779123325
9Binnenland Mannen U16 2162-38265410366
10Divine* Mannen U16 2 (VR)172-62856811966

Standen


Standen Jongens U16-3 (competitie 244-Mannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Sparta Go Mannen U16 1101950480830495
2Divine* Mannen U16 3910-6449956356
3Waterdragers* Mannen U16 11010-11251863050
4Binnenland Mannen U16 398-642943544
5River Trotters Mannen U16 1108-17845463240
6Rotterdam Basketbal Mannen U16 481-1443354796

Standen


Standen Jongens U18-1 (competitie 128-Mannen U18 Landelijk - Mannen U18 2e Divisie B)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Cady 73 Mannen U18 11526285105677187
2Rotterdam Basketbal Mannen U18 11424403107166886
3CobraNova Mannen U18 1142219395976679
4The Black Eagles Mannen U18 115205793888167
5High Five Mannen U18 11518661108104260
6Divine Mannen U18 1156-13483997320
7Barons Mannen U18 1156-275845112020
8Binnenland Mannen U18 1156-290775106520
9D.B.V. Rowic Mannen U18 1166-305928123319

Standen


Standen Jongens U18-3 (competitie 159-Mannen U18 Afdeling 1e Helft Competitie - E-Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Waterdragers* Mannen U18 1918430653223100
2Flax Feld Fighters Mannen U18 1 (VR)91418052834878
3Binnenland Mannen U18 310148755246570
4BV Voorne Mannen U18 1106-17650267830
5BV Oegstgeest Mannen U18 2106-9836646430
6Forwodians Mannen U18 2100-4233808030

Standen


Standen Meisjes U10-1 (competitie 320-Gemengd U10 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse B)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1CBV |Binnenland Gemengd U10 21020263427164100
2Bouncers Basketball Gemengd U10 2101616039223280
3Lokomotief Gemengd U10 210113730326655
4CobraNova Gemengd U10 397-8620128739
5Woodpeckers Gemengd U10 394-11722434122
6Solar systemen-Grasshoppers Gemengd U10 3100-2571934500

Standen


Standen Meisjes U12-1 (competitie 282-Gemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie - D-Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Waterdragers Gemengd U12 11020354585231100
2Cady 73 Gemengd U12 2101517646829275
3BV Juventus Gemengd U12 1101116544728255
4Hurricanes Gemengd U12 2106-18828347130
5Zoebas Gemengd U12 2 (VR)106-17122839930
6Binnenland Vrouwen U12 1102-33618151710

Standen


Standen Meisjes U14-1 (competitie 742-Vrouwen U16 Afdeling 2e Helft Competitie - 3e Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Binnenland Vrouwen U14 171014848033271
2BV Squirrels Vrouwen U16 1810-2442845262
3BV Juventus Vrouwen U16 1 (VR)76-2637740343
4BV Voorne Vrouwen U16 1 (VR)76-3430433843
5Jump80 Vrouwen U16 174-6427333729

Standen


Standen Meisjes U14-2 (competitie 343-Vrouwen U14 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Binnenland Vrouwen U14 1101855388333090
2B.O.B. Vrouwen U14 1101845875229490
3Solar systemen-Grasshoppers Vrouwen U14 3910-4946751656
4BS Leiden Vrouwen U14 2108-13150363440
5Binnenland Vrouwen U14 2 (VR)104-36336773020
6Helmink Heroes Zwijndrecht Vrouwen U14 190-4682587260

Standen


Standen Meisjes U16-1 (competitie 129-Vrouwen U16 Landelijk - Vrouwen U16 2e Divisie A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Landstede Basketbal Vrouwen U16 11936450132887895
2Dozy BV Den Helder Vrouwen U16 11934519140588690
3Jolly Jumpers Vrouwen U16 119282801350107074
4BS Leiden Vrouwen U16 119261201186106668
5Landslake Lions Vrouwen U16 11926213111890568
6Flashing Heiloo Vrouwen U16 119221201218109858
7Celeritas-Donar Vrouwen U16 11914-1741120129437
8Attacus Vrouwen U16 11910-1431133127626
9CBV Binnenland* Vrouwen U16 1198-293915120821
10Solar systemen-Grasshoppers Vrouwen U16 1206-4661013147915
11DAS Vrouwen U16 1190-62680014260

Standen


Standen Meisjes U16-2 (competitie 336-Vrouwen U16 Afdeling 1e Helft Competitie - B-Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1MSV Basketbal Vrouwen U16 11020398740342100
2Cady73 Vrouwen U16 1 (VR)101413556843370
3Crackerjacks Vrouwen U16 1101215365350060
4B.Z. 72 Vrouwen U16 11010-846647450
5Divine* Vrouwen U16 1104-19742261920
6Solar systemen-Grasshoppers Vrouwen U16 2100-4813248050

Standen


Standen Meisjes U18 1 (competitie 151-Vrouwen U18 Landelijk - Vrouwen U18 2e Divisie A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1Landslake Lions Vrouwen U18 121367671780101386
2Dozy BV Den Helder Vrouwen U18 121366201623100386
3Almonte Vrouwen U18 121343691491112281
4BC Shooters Vrouwen U18 121323011329102876
5Solar systemen-Grasshoppers Vrouwen U18 121302461483123771
6BC APOLLO Amsterdam Vrouwen U18 1202031169116650
7Binnenland Vrouwen U18 12016-1131201131440
8EBBC Vrouwen U18 1 (VR)2116-1121207131938
9BC Kimbria Vrouwen U18 12114-2431043128633
10Barons Vrouwen U18 1218-4351104153919
11Divine Vrouwen U18 1214-629914154310
12DAS Vrouwen U18 1214-774836161010

Standen


Standen Meisjes U18 1 (competitie 333-Vrouwen U18 Afdeling 1e Helft Competitie - C-Klasse A)
NummerVereniging/teamGespeeldPuntenDoelSaldoWin %
1BV Leiderdorp Vrouwen U18 1 (VR)101827655928390
2BV Squirrels Vrouwen U18 1 (VR)101439670330770
3B.Z.72 Vrouwen U18 1 (VR)101014649835250
4B.O.B. Vrouwen U18 1 (VR)98-1540642144
5Binnenland Vrouwen U18 2108-4340845140
6Blue Drakes Vrouwen U18 190-760568160

Standen


Next Games
Vetus/Binnenland VU20-1
versus Landstede
13-04-2018 20:45



Vertom/Binnenland Heren 1 versus the Jugglers UIT
14-04-2018 18:30u


Afval Loont Saldo
645
Standen & Uitslagen
Uitslagen Alles | Standen

20 april, jarig.
Desiree Hulst, V18-1.
Desiree Hulst


Agenda.
Blue Nation Kids



50 jaar jubileum feest




Ticket Center Dames 1.
Koop hier uw toegangskaart

Twitter.