Wedstrijdprogramma
met taken, indien je je taak niet kan doen, dien je zelf voor vervanging te zorgen!
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit Scheids Scheids Jury Jury Jury Bardienst
22-9-2017 20:45 CC Vetus/Binnenland V20 1 Landslake Lions V20 1 nbb nbb marcel dubois mariella dijkshoorn paul hoppe 20.45 - sluit gerard ritstier
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit Scheids Scheids Jury Jury Jury Bardienst
23-9-2017 10:15 1 CBV Binnenland M14 3 D.B.V. Rowic M14 1 jos domenie daniel alblas jelle endeveld laura heijmans 9.30 - 12.30 gea v vilsteren
23-9-2017 10:15 2 CBV Binnenland M16 4 BV Fairmount M16 1 olivier heidman jos moerkerken arthur overweel sema borsboom 12.30 - 15.00 christa onnink
23-9-2017 10:15 3 CBV Binnenland X10 2 Woodpeckers X10 3 rolf schimmer newton valies fae vd ende zoe severijn 15.00 - 17.30 conny westerhof
23-9-2017 12:00 1 CBV Binnenland V14 2 BS Leiden V14 2 sjors kleinjan tjeerd rijpstra manuel breedveld stef erkelens 16.30- 19.30 thijs bongers
23-9-2017 12:00 2 CBV Binnenland MSE 3 EBV Baros MSE 2 nbb nbb martijn den hartog dennis nedermeijer jonathan van arkel 19.30 - sluit dick v oosten?
23-9-2017 12:00 3 CBV Binnenland X10 1 BS Leiden X10 1 sven de deugd thomas buitelaar boris koopmans job naaijer
23-9-2017 13:45 1 CBV Binnenland MSE 5 Sparta Go MSE 1 roel rijsdijk erik versteeg tim v dijk fabian v eeren
23-9-2017 13:45 2 CBV Binnenland M16 1 Blauw-Wit M16 1 nbb nbb emmanuel ugbo mischa verseveld sjoerd de visser
23-9-2017 13:45 3 CBV Binnenland X12 1 Cady '73 X12 1 hessel de waard juriaan vd sluis lars haga arnoud jansen
23-9-2017 15:45 1 CBV Binnenland M18 3 Forwodians M18 2 sjoerd bikker thomas den hartog merith flier annemarie v herk
23-9-2017 15:45 2 CBV Binnenland M16 3 R'dam Basketbal M16 4 job hoogenboom roy valk kim horst abigael de moor
23-9-2017 15:45 3 CBV Binnenland X12 2 Rebound X12 1 simone vd hoek yuna storm shinaaz pitai caitlin stam
23-9-2017 17:30 1 CBV Binnenland V18 2 B.Z. '72 V18 1 marius stefan wouter rosendaal francis soliana raoul nedermeijer
23-9-2017 17:30 2 CBV Binnenland M20 1 WBB Giants M20 1 nbb nbb jurian de moor ruben de groot marijn sluijs
23-9-2017 17:30 3 CBV Binnenland V14 1 Grasshoppers V14 3 jeroen westerhof louwrens v slooten leo d'anjou sander blom
23-9-2017 19:30 1 CBV Binnenland MSE 4 BV Voorne MSE 1 yorrijn boekenstijn boite kuin andre bens dennis de bruin
23-9-2017 19:30 2 CBV Binnenland M14 2 Rotterdam-Zuid M14 1 william westerkamp leonard vrdoljak valentijn vieveen sven verschuren
Uitwedstrijden Tijd Veld Thuis Uit Sporthal Adres nr Postcode Plaats Wedstr.nr. Klasse    
23-9-2017 10:45 2 Zoebas X12 2 CBV Binnenland V12 1 Noordhove Lijnbaan 311 2728AG ZOETERMEER 199 D-Klasse
23-9-2017 11:00 2 BS Leiden V16 1 CBV Binnenland V16 1 Houtkwartier Vennemeerstraat 1 2334DE LEIDEN 3899 Vrouwen U16 2e Divisie
23-9-2017 10.30 1 Hurricanes M18 1 CBV Binnenland M18 2 Den Oert J.A. Heijwegenlaan 2 3201KH SPIJKENISSE 1435 B-Klasse
23-9-2017 17:00 1 BC Kimbria V18 1 CBV Binnenland V18 1 Geusselt Olympiaweg 81 6225XX MAASTRICHT 6941 Vrouwen U18 2e Divisie
23-9-2017 17:00 2 Woodpeckers M14 1 CBV Binnenland M14 1 De Slinger De Slinger 48 3995DE HOUTEN 3869 Mannen U14 2e Divisie
23-9-2017 18:00 1 DAS MSE 1 CBV Binnenland MSE 2 SC Delfland van Bleyswijckstraat 72 2613RT DELFT 3851 Mannen Senioren 2e Divisie
23-9-2017 18:00 2 DAS VSE 2 CBV Binnenland VSE 2 SC Delfland van Bleyswijckstraat 72 2613RT DELFT 455 1e Klasse
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit Scheids Scheids Jury Jury Jury Bardienst
30-9-2017 10:15 3 CBV Binnenland X10 1 HBV The Jumpers X10 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 2912 B-Klasse 22 A
30-9-2017 11:45 1 CBV Binnenland V16 1 Landstede Basketbal V16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4907 Vrouwen U16 2e Divisie 12 A
30-9-2017 11:45 2 CBV Binnenland M18 1 D.B.V. Rowic M18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3443 Mannen U18 2e Divisie 12 B
30-9-2017 11:45 3 CBV Binnenland V12 1 Cady '73 X12 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 1155 D-Klasse 24 A
30-9-2017 13:45 1 CBV Binnenland M16 3 Sparta Go M16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 14 C-Klasse 23 A
30-9-2017 13:45 2 CBV Binnenland MSE 2 Bouncers Basketball MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4430 Mannen Senioren 2e Divisie 12 C
30-9-2017 13:45 3 CBV Binnenland M16 4 DAS M16 3 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3791 E-Klasse 25 B
30-9-2017 15:45 1 CBV Binnenland M16 2 Rotterdam Basketbal M16 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 520 1e Klasse 21 A
30-9-2017 15:45 2 CBV Binnenland V18 1 BC APOLLO Amsterdam V18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5847 Vrouwen U18 2e Divisie 12 A
30-9-2017 15:45 3 CBV Binnenland V14 2 CBV Binnenland V14 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 1614 C-Klasse 23 A
30-9-2017 18:15 CC Vertom/Binnenland MSE 1 River Trotters MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4547 Mannen Senioren 1e Divisie 11 A
30-9-2017 20:45 CC Renes/Binnenland VSE 1 Solar systemen-Grasshoppers VSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 6974 Vrouwen Basketball League 1 A
Uitwedstrijden Tijd Veld Thuis Uit Sporthal Adres nr Postcode Plaats Wedstr.nr. Klasse Code Poule
30-9-2017 10:00 1 Hurricanes M14 2 CBV Binnenland M14 2 Den Oert J.A. Heijwegenlaan 2 3201KH SPIJKENISSE 958 D-Klasse 24 A
30-9-2017 10:45 1 Zoebas X12 1 CBV Binnenland X12 2 Noordhove Lijnbaan 311 2728AG ZOETERMEER 1401 C-Klasse 23 D
30-9-2017 11:30 1 Rotterdam Basketbal X12 2 CBV Binnenland X12 1 Alexanderhal Sjanghailaan 275 3066SJ ROTTERDAM 471 B-Klasse 22 A
30-9-2017 11:30 1 BV Voorne M18 1 CBV Binnenland M18 3 Dukdalf Reede 2 3232CV BRIELLE 5051 E-Klasse 25 A
30-9-2017 12:00 2 Lokomotief X10 2 CBV Binnenland X10 2 Van Zweedenhal Jacob van Offwegenlaan 40 2282HR RIJSWIJK ZH 2085 D-Klasse 24 B
30-9-2017 13:15 1 Barons M16 1 CBV Binnenland M16 1 De Doelen Doelen 7 4813GP BREDA 3872 Mannen U16 2e Divisie 12 B
30-9-2017 14:00 CC Almonte V20 1 Vetus/Binnenland V20 1 De Eckart Weegschaalstraat 1 5632CW EINDHOVEN 3822 Vrouwen U20 Eredivisie 1 A
30-9-2017 14:15 2 Zoebas M14 1 CBV Binnenland M14 3 Noordhove Lijnbaan 311 2728AG ZOETERMEER 3425 D-Klasse 24 E
30-9-2017 15:15 2 Utrecht Cangeroes MSE 1 CBV Binnenland MSE 3 Lunetten Zwarte Woud 201 3524SG UTRECHT 1579 1e Klasse 21 A
30-9-2017 15:45 1 B.O.B. V18 1 CBV Binnenland V18 2 Carla de Liefde Polderlaan 4 3261ZA OUD-BEIJERLAND 5082 C-Klasse 23 A
30-9-2017 16:00 2 Rotterdam-Zuid MSE 3 CBV Binnenland MSE 4 De Enk Enk 134 3075VC ROTTERDAM 1589 4e Klasse 24 A
30-9-2017 18:30 1 D.B.V. Rowic M20 1 CBV Binnenland M20 1 Sportboulevard Fanny Blankers-Koenweg 10 3318AX DORDRECHT 3831 Mannen U20 2e Divisie 12 B
30-9-2017 19:00 1 New Stars VSE 1 CBV Binnenland VSE 2 De Waterlelie Heemraadsweide 13 3437CA NIEUWEGEIN 451 1e Klasse 21 A
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit Scheids Scheids Jury Jury Jury Bardienst
7-10-2017 12:15 2 CBV Binnenland X10 2 Bouncers Basketball X10 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3295 D-Klasse 24 B
7-10-2017 12:15 3 CBV Binnenland X12 2 Divine X12 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 1319 C-Klasse 23 D
7-10-2017 14:00 1 CBV Binnenland M18 3 Waterdragers M18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5042 E-Klasse 25 A
7-10-2017 14:00 2 CBV Binnenland MSE 3 BV Squirrels MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4931 1e Klasse 21 A
7-10-2017 14:00 3 CBV Binnenland V12 1 Hurricanes X12 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 1863 D-Klasse 24 A
7-10-2017 15:45 1 CBV Binnenland MSE 4 Sparta Go MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5126 4e Klasse 24 A
7-10-2017 15:45 2 CBV Binnenland M20 1 E.L.B.C. M20 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3221 Mannen U20 2e Divisie 12 B
7-10-2017 15:45 3 CBV Binnenland X12 1 River Trotters X12 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4133 B-Klasse 22 A
7-10-2017 17:45 1 CBV Binnenland M16 1 Divine M16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4120 Mannen U16 2e Divisie 12 B
7-10-2017 17:45 2 CBV Binnenland MSE 2 Hurricanes MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5371 Mannen Senioren 2e Divisie 12 C
7-10-2017 20:15 CC Vertom/Binnenland MSE 1 Almere Pioneers MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3782 Mannen Senioren 1e Divisie 11 A
Uitwedstrijden Tijd Veld Thuis Uit Sporthal Adres nr Postcode Plaats Wedstr.nr. Klasse Code Poule
7-10-2017 10:45 1 Zoebas M14 2 CBV Binnenland M14 3 Noordhove Lijnbaan 311 2728AG ZOETERMEER 3424 D-Klasse 24 E
7-10-2017 11:00 2 BS Leiden M16 4 CBV Binnenland M16 4 Houtkwartier Vennemeerstraat 1 2334DE LEIDEN 3789 E-Klasse 25 B
7-10-2017 11:15 1 BV Juventus M14 2 CBV Binnenland M14 2 Oost Sporthal Fahrenheitstraat 4 3112ZM SCHIEDAM 959 D-Klasse 24 A
7-10-2017 12:30 1 Helmink Heroes Zwijndrecht V14 1 CBV Binnenland V14 1 Develhal Parklaan 5 3335LM ZWIJNDRECHT 5263 C-Klasse 23 A
7-10-2017 13:45 1 Lokomotief V20 1 Vetus/Binnenland V20 1 Van Zweedenhal Jacob van Offwegenlaan 40 2282HR RIJSWIJK ZH 3813 Vrouwen U20 Eredivisie 1 A
7-10-2017 15:00 1 Solar systemen-Grasshoppers V14 3 CBV Binnenland V14 2 Cleyn Duin Stadhoudersdreef 1 2224BN KATWIJK ZH 295 C-Klasse 23 A
7-10-2017 16:00 2 BC Shooters V18 1 CBV Binnenland V18 1 De Kuil Torenvalk 47 3752SJ BUNSCHOTEN-SPAKENBURG 6004 Vrouwen U18 2e Divisie 12 A
7-10-2017 16:00 2 DAS M16 1 CBV Binnenland M16 2 SC Delfland van Bleyswijckstraat 72 2613RT DELFT 3266 1e Klasse 21 A
7-10-2017 16:30 1 BV Leiderdorp V18 1 CBV Binnenland V18 2 De Bloemerd De Bloemerd 2353BZ LEIDERDORP 5083 C-Klasse 23 A
7-10-2017 16:45 3 Waterdragers M16 1 CBV Binnenland M16 3 Parkzoomhal Iersestraat 15 2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL 2864 C-Klasse 23 A
7-10-2017 17:00 1 Dozy BV Den Helder V16 1 CBV Binnenland V16 1 Sportlaan Sportlaan 58 1782ND DEN HELDER 3893 Vrouwen U16 2e Divisie 12 A
7-10-2017 17:30 1 B.O.B. M18 1 CBV Binnenland M18 2 Carla de Liefde Polderlaan 4 3261ZA OUD-BEIJERLAND 1436 B-Klasse 22 A
7-10-2017 18:15 1 Forwodians MSE 3 CBV Binnenland MSE 5 De Schans Nijverheidsweg 6 2215MH VOORHOUT 1606 4e Klasse 24 A
7-10-2017 18:30 3 D.B.V. Rowic VSE 2 CBV Binnenland VSE 4 Sportboulevard Fanny Blankers-Koenweg 10 3318AX DORDRECHT 1571 3e Klasse 23 A
7-10-2017 20:30 1 Amazone Utrecht Basketball VSE 1 Renes/Binnenland VSE 1 Lunetten Zwarte Woud 201 3524SG UTRECHT 6979 Vrouwen Basketball League 1 A
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit Scheids Scheids Jury Jury Jury Bardienst
14-10-2017 15:15 2 CBV Binnenland VSE 2 Forwodians VSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 2564 1e Klasse 21 A
14-10-2017 17:00 2 CBV Binnenland MSE 5 CBV Binnenland MSE 4 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 1597 4e Klasse 24 A
14-10-2017 19:15 CC Vertom/Binnenland MSE 1 Trajanum - Nijmegen De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 20
Uitwedstrijden Tijd Veld Thuis Uit Sporthal Adres nr Postcode Plaats Wedstr.nr. Klasse Code Poule
14-10-2017 20:30 CC Lekdetec.nl VSE 1 Renes/Binnenland VSE 1 De Schaapskooi Sportlaan 3 6681CD BEMMEL 6982 Vrouwen Basketball League 1 A
14-10-2017 16:00 2 BC Langstraat Shooters MSE 1 CBV Binnenland MSE 2 De Slagen De Gaard 2 5146AW WAALWIJK 3860 Mannen Senioren 2e Divisie 12 C
14-10-2017 12:00 1 DAS M16 3 CBV Binnenland M16 4 SC Delfland van Bleyswijckstraat 72 2613RT DELFT 3785 E-Klasse 25 B
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit Scheids Scheids Jury Jury Jury Bardienst
21-10-2017 19:00 CC Renes/Binnenland VSE 1 Dozy BV Den Helder VSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 6987 Vrouwen Basketball League 1 A
Uitwedstrijden Tijd Veld Thuis Uit Sporthal Adres nr Postcode Plaats Wedstr.nr. Klasse Code Poule
21-10-2017 16:15 1 Rebound M16 1 CBV Binnenland M16 4 De Schenkel Schenkeltje 7 3295KK 'S-GRAVENDEEL 3790 E-Klasse 25 B
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit Scheids Scheids Jury Jury Jury Bardienst
27-10-2017 20:40 CC Vetus/Binnenland V20 1 Jolly Jumpers V20 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4927 Vrouwen U20 Eredivisie 1 A
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit Scheids Scheids Jury Jury Jury Bardienst
28-10-2017 11:00 1 CBV Binnenland M18 2 Zoebas M18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3565 B-Klasse 22 A
28-10-2017 11:00 2 CBV Binnenland M14 1 Almonte M14 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3654 Mannen U14 2e Divisie 12 A
28-10-2017 11:00 3 CBV Binnenland X10 1 Zoebas X10 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 1825 B-Klasse 22 A
28-10-2017 13:00 1 CBV Binnenland M16 3 River Trotters M16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3344 C-Klasse 23 A
28-10-2017 13:00 2 CBV Binnenland V16 1 DAS V16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5988 Vrouwen U16 2e Divisie 12 A
28-10-2017 13:00 3 CBV Binnenland M14 2 Cady '73 M14 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 2504 D-Klasse 24 A
28-10-2017 15:00 1 CBV Binnenland V18 2 BV Squirrels V18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5084 C-Klasse 23 A
28-10-2017 15:00 2 CBV Binnenland M18 1 Barons M18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3297 Mannen U18 2e Divisie 12 B
28-10-2017 15:00 3 CBV Binnenland V14 1 B.O.B. V14 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 807 C-Klasse 23 A
28-10-2017 17:00 1 CBV Binnenland VSE 4 EBV Baros VSE 4 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 1536 3e Klasse 23 A
28-10-2017 17:00 2 CBV Binnenland V18 1 DAS V18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3925 Vrouwen U18 2e Divisie 12 A
28-10-2017 17:00 3 CBV Binnenland V14 2 Helmink Heroes Zwijndrecht V14 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5264 C-Klasse 23 A
28-10-2017 19:00 1 CBV Binnenland MSE 4 Forwodians MSE 3 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 2595 4e Klasse 24 A
28-10-2017 19:00 2 CBV Binnenland M16 4 Solar systemen-Grasshoppers M16 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5096 E-Klasse 25 B
28-10-2017 19:00 3 CBV Binnenland M14 3 Forwodians M14 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 93 D-Klasse 24 E
28-10-2017 9:00 1 Hurricanes X12 1 CBV Binnenland X12 1 Den Oert J.A. Heijwegenlaan 2 3201KH SPIJKENISSE 472 B-Klasse 22 A
28-10-2017 11:00 2 BS Leiden M16 2 CBV Binnenland M16 1 Houtkwartier Vennemeerstraat 1 2334DE LEIDEN 3877 Mannen U16 2e Divisie 12 B
28-10-2017 13:00 1 River Trotters MSE 3 CBV Binnenland MSE 5 De Wielewaal Cornelisweer 2 3371PH HARDINXVELD-GIESSENDAM 1603 4e Klasse 24 A
28-10-2017 13:00 1 Helmink Heroes Zwijndrecht X12 2 CBV Binnenland X12 2 Develhal Parklaan 5 3335LM ZWIJNDRECHT 5340 C-Klasse 23 D
28-10-2017 14:00 2 BV Oegstgeest M18 2 CBV Binnenland M18 3 De Cuyl de Voscuyl 36 2341BJ OEGSTGEEST 5048 E-Klasse 25 A
28-10-2017 14:00 2 CobraNova X10 3 CBV Binnenland X10 2 Forum Kwadraat Vliegerlaan 2 2274XZ VOORBURG 2083 D-Klasse 24 B
28-10-2017 16:00 3 Waterdragers X12 1 CBV Binnenland V12 1 Parkzoomhal Iersestraat 15 2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL 203 D-Klasse 24 A
28-10-2017 19:30 2 BC Shooters VSE 1 CBV Binnenland VSE 2 De Kuil Torenvalk 47 3752SJ BUNSCHOTEN-SPAKENBURG 448 1e Klasse 21 A
28-10-2017 19:30 CC1 Loon Lions VSE 1 Renes/Binnenland VSE 1 Indoor Centrum Zuideinde 6 1121CL LANDSMEER 6992 Vrouwen Basketball League 1 A
28-10-2017 20:30 1 BV Juventus MSE 1 CBV Binnenland MSE 3 Oost Sporthal Fahrenheitstraat 4 3112ZM SCHIEDAM 1583 1e Klasse 21 A
28-10-2017 20:30 CC De Hoppers MSE 1 Vertom/Binnenland MSE 1 Vredehof Vredehofstraat 5 1624XC HOORN 3841 Mannen Senioren 1e Divisie 11 A
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit Scheids Scheids Jury Jury Jury Bardienst
4-11-2017 10:30 1 CBV Binnenland M14 2 Hurricanes M14 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 2992 D-Klasse 24 A
4-11-2017 10:30 3 CBV Binnenland X12 2 Zoebas X12 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 493 C-Klasse 23 D
4-11-2017 12:15 1 CBV Binnenland M18 3 BV Voorne M18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 534 E-Klasse 25 A
4-11-2017 12:15 2 CBV Binnenland V14 1 CBV Binnenland V14 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 296 C-Klasse 23 A
4-11-2017 12:15 3 CBV Binnenland X12 1 Rotterdam Basketbal X12 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 2879 B-Klasse 22 A
4-11-2017 14:00 1 CBV Binnenland V18 2 B.O.B. V18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5085 C-Klasse 23 A
4-11-2017 14:00 2 CBV Binnenland M20 1 Green Eagles M20 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4556 Mannen U20 2e Divisie 12 B
4-11-2017 14:00 3 CBV Binnenland X10 2 Lokomotief X10 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 716 D-Klasse 24 B
4-11-2017 16:00 1 CBV Binnenland M14 3 Zoebas M14 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 264 D-Klasse 24 E
4-11-2017 16:00 2 CBV Binnenland MSE 2 Lokomotief MSE 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5442 Mannen Senioren 2e Divisie 12 C
4-11-2017 18:30 CC Vertom/Binnenland MSE 1 BV Hoofddorp MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5168 Mannen Senioren 1e Divisie 11 A
4-11-2017 21:00 CC Renes/Binnenland VSE 1 CTO VSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 6994 Vrouwen Basketball League 1 A
Uitwedstrijden Tijd Veld Thuis Uit Sporthal Adres nr Postcode Plaats Wedstr.nr. Klasse Code Poule
4-11-2017 9:00 1 Rotterdam Basketbal M18 1 CBV Binnenland M18 1 Alexanderhal Sjanghailaan 275 3066SJ ROTTERDAM 7045 Mannen U18 2e Divisie 12 B
4-11-2017 10:00 2 Cady '73 X12 2 CBV Binnenland V12 1 De Lijster Lijstersingel 20 2902JD CAPELLE AAN DEN IJSSEL 202 D-Klasse 24 A
4-11-2017 12:00 1 Harlemlakers M14 1 CBV Binnenland M14 1 Calandhal Hal 1 Pieter Calandlaan 182 1068NT AMSTERDAM 3863 Mannen U14 2e Divisie 12 A
4-11-2017 12:00 1 Flashing Heiloo V16 1 CBV Binnenland V16 1 Het Vennewater Het Zevenhuizen 48 1852JC HEILOO 3891 Vrouwen U16 2e Divisie 12 A
4-11-2017 12:15 2 Punch MSE 7 CBV Binnenland MSE 5 Sportcentr.TU Delft Mekelweg 8 2628CD DELFT 1604 4e Klasse 24 A
4-11-2017 13:00 2 HBV The Jumpers X10 1 CBV Binnenland X10 1 't Zandje Schimmelweg 202 2524XK 'S-GRAVENHAGE 1621 B-Klasse 22 A
4-11-2017 13:30 1 Sparta Go M16 1 CBV Binnenland M16 3 De Gooye Hondsgalgweg 1 3247XW DIRKSLAND 2865 C-Klasse 23 A
4-11-2017 14:30 3 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 CBV Binnenland VSE 4 Develhal Parklaan 5 3335LM ZWIJNDRECHT 1574 3e Klasse 23 A
4-11-2017 15:15 1 Aardamse Basketball Club M16 1 CBV Binnenland M16 4 De Vlinder Aardamseweg 75 2461CB TER AAR 3786 E-Klasse 25 B
4-11-2017 16:00 2 The Black Eagles M16 1 CBV Binnenland M16 1 De Hazelaar T.M. Kortenhorstlaan 6 5244GD ROSMALEN 3880 Mannen U16 2e Divisie 12 B
4-11-2017 18:15 1 Barons V18 1 CBV Binnenland V18 1 De Doelen Doelen 7 4813GP BREDA 6933 Vrouwen U18 2e Divisie 12 A
4-11-2017 20:00 CC HPC Royal Eagles V20 1 Vetus/Binnenland V20 1 Omnisport De Voorwaarts 55 7321MA APELDOORN 3815 Vrouwen U20 Eredivisie 1 A
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit Scheids Scheids Jury Jury Jury Bardienst
10-11-2017 20:45 CC Vetus/Binnenland V20 1 CTO V20 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5863 Vrouwen U20 Eredivisie 1 A
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit Scheids Scheids Jury Jury Jury Bardienst
11-11-2017 11:00 1 CBV Binnenland M16 4 BV Krimpen M16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 596 E-Klasse 25 B
11-11-2017 11:00 2 CBV Binnenland M14 1 TBG Dragons M14 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 6019 Mannen U14 2e Divisie 12 A
11-11-2017 13:00 1 CBV Binnenland M16 1 Almonte M16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3663 Mannen U16 2e Divisie 12 B
11-11-2017 13:00 2 CBV Binnenland V18 1 Landslake Lions V18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 6076 Vrouwen U18 2e Divisie 12 A
11-11-2017 15:00 1 CBV Binnenland VSE 4 River Trotters VSE 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 565 3e Klasse 23 A
11-11-2017 15:00 2 CBV Binnenland M18 1 Cady '73 M18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5610 Mannen U18 2e Divisie 12 B
11-11-2017 17:00 1 CBV Binnenland M16 2 Bouncers Basketball M16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4835 1e Klasse 21 A
11-11-2017 17:00 2 CBV Binnenland M20 1 The Black Eagles M20 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3125 Mannen U20 2e Divisie 12 B
Uitwedstrijden Tijd Veld Thuis Uit Sporthal Adres nr Postcode Plaats Wedstr.nr. Klasse Code Poule
11-11-2017 11:15 1 River Trotters MSE 3 CBV Binnenland MSE 4 De Wielewaal Cornelisweer 2 3371PH HARDINXVELD-GIESSENDAM 1591 4e Klasse 24 A
11-11-2017 12:00 1 LUSV Basketbal MSE 4 CBV Binnenland MSE 5 U.S.C. Einsteinweg 6 2333CB LEIDEN 1607 4e Klasse 24 A
11-11-2017 16:30 2 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3 CBV Binnenland MSE 3 Develhal Parklaan 5 3335LM ZWIJNDRECHT 5213 1e Klasse 21 A
11-11-2017 17:45 1 CobraNova MSE 2 CBV Binnenland MSE 2 Forum Kwadraat Vliegerlaan 2 2274XZ VOORBURG 3858 Mannen Senioren 2e Divisie 12 C
11-11-2017 18:30 1 D.B.V. Rowic VSE 1 CBV Binnenland VSE 2 Sportboulevard Fanny Blankers-Koenweg 10 3318AX DORDRECHT 449 1e Klasse 21 A
11-11-2017 19:30 1 MSV/Zeemacht MSE 1 Vertom/Binnenland MSE 1 de Brug Jan Aarjensz Prinsstraat 46 1785BC DEN HELDER 3840 Mannen Senioren 1e Divisie 11 A
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit Scheids Scheids Jury Jury Jury Bardienst
18-11-2017 10:15 3 CBV Binnenland X12 2 Helmink Heroes Zwijndrecht X12 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5342 C-Klasse 23 D
18-11-2017 11:45 1 CBV Binnenland MSE 3 HBV The Jumpers MSE 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 2890 1e Klasse 21 A
18-11-2017 11:45 2 CBV Binnenland M18 1 Divine M18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3484 Mannen U18 2e Divisie 12 B
18-11-2017 11:45 3 CBV Binnenland X12 1 Hurricanes X12 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 1858 B-Klasse 22 A
18-11-2017 13:45 1 CBV Binnenland VSE 2 BV Leiderdorp VSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 976 1e Klasse 21 A
18-11-2017 13:45 2 CBV Binnenland V16 1 Landslake Lions V16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5432 Vrouwen U16 2e Divisie 12 A
18-11-2017 13:45 3 CBV Binnenland V12 1 Waterdragers X12 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 646 D-Klasse 24 A
18-11-2017 15:45 1 CBV Binnenland MSE 5 Klipperstars MSE 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 2048 4e Klasse 24 A
18-11-2017 15:45 2 CBV Binnenland V18 1 EBBC V18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 6065 Vrouwen U18 2e Divisie 12 A
18-11-2017 15:45 3 CBV Binnenland X10 2 CobraNova X10 3 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 2073 D-Klasse 24 B
18-11-2017 17:45 1 CBV Binnenland MSE 4 Punch MSE 7 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3916 4e Klasse 24 A
18-11-2017 17:45 2 CBV Binnenland MSE 2 S.B.U. MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4589 Mannen Senioren 2e Divisie 12 C
18-11-2017 17:45 3 CBV Binnenland M18 3 BV Oegstgeest M18 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4664 E-Klasse 25 A
18-11-2017 20:15 CC Vertom/Binnenland MSE 1 Arnhem Eagles MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4655 Mannen Senioren 1e Divisie 11 A
Uitwedstrijden Tijd Veld Thuis Uit Sporthal Adres nr Postcode Plaats Wedstr.nr. Klasse Code Poule
18-11-2017 10:00 3 BV Fairmount M16 1 CBV Binnenland M16 4 De Sophiahal Sophiapromenade 9 3344PL HENDRIK-IDO-AMBACHT 3787 E-Klasse 25 B
18-11-2017 10:45 1 Zoebas X10 1 CBV Binnenland X10 1 Noordhove Lijnbaan 311 2728AG ZOETERMEER 1624 B-Klasse 22 A
18-11-2017 11:00 2 Rotterdam Basketbal M14 2 CBV Binnenland M14 1 Alexanderhal Sjanghailaan 275 3066SJ ROTTERDAM 3862 Mannen U14 2e Divisie 12 A
18-11-2017 12:00 CC Red Stars M16 1 CBV Binnenland M16 2 Beukendal Beukenlaan 47 3762AG SOEST 3265 1e Klasse 21 A
18-11-2017 12:00 1 Almonte M20 1 CBV Binnenland M20 1 De Eckart Weegschaalstraat 1 5632CW EINDHOVEN 3830 Mannen U20 2e Divisie 12 B
18-11-2017 12:15 1 B.O.B. V14 1 CBV Binnenland V14 1 Carla de Liefde Polderlaan 4 3261ZA OUD-BEIJERLAND 1613 C-Klasse 23 A
18-11-2017 12:15 1 Forwodians M14 1 CBV Binnenland M14 3 De Schans Nijverheidsweg 6 2215MH VOORHOUT 3427 D-Klasse 24 E
18-11-2017 12:30 1 Zoebas M18 1 CBV Binnenland M18 2 Noordhove Lijnbaan 311 2728AG ZOETERMEER 1434 B-Klasse 22 A
18-11-2017 13:00 2 Woodpeckers M16 1 CBV Binnenland M16 1 De Slinger De Slinger 48 3995DE HOUTEN 3874 Mannen U16 2e Divisie 12 B
18-11-2017 14:30 1 Helmink Heroes Zwijndrecht V14 1 CBV Binnenland V14 2 Develhal Parklaan 5 3335LM ZWIJNDRECHT 5266 C-Klasse 23 A
18-11-2017 14:45 1 BV Squirrels V18 1 CBV Binnenland V18 2 Oostmeer Oostmeerpad 2651 BERKEL EN RODENRIJ 5086 C-Klasse 23 A
18-11-2017 15:30 CC KEUS/Royal Eagles VSE 1 Renes/Binnenland VSE 1 Omnisport De Voorwaarts 55 7321MA APELDOORN 6998 Vrouwen Basketball League 1 A
18-11-2017 16:00 3 Cady '73 M14 2 CBV Binnenland M14 2 De Lijster Lijstersingel 20 2902JD CAPELLE AAN DEN IJSSEL 960 D-Klasse 24 A
18-11-2017 16:30 2 River Trotters M16 1 CBV Binnenland M16 3 De Wielewaal Cornelisweer 2 3371PH HARDINXVELD-GIESSENDAM 2862 C-Klasse 23 A
Uitwedstrijden Tijd Veld Thuis Uit Sporthal Adres nr Postcode Plaats Wedstr.nr. Klasse Code Poule
24-11-2017 14:00 1 LUSV Basketbal MSE 4 CBV Binnenland MSE 4 U.S.C. Einsteinweg 6 2333CB LEIDEN 1595 4e Klasse 24 A
24-11-2017 14:30 1 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 CBV Binnenland MSE 5 Develhal Parklaan 5 3335LM ZWIJNDRECHT 1610 4e Klasse 24 A
Uitwedstrijden Tijd Veld Thuis Uit Sporthal Adres nr Postcode Plaats Wedstr.nr. Klasse Code Poule
25-11-2017 9:00 1 Solar systemen-Grasshoppers VSE 1 Renes/Binnenland VSE 1 Cleyn Duin Stadhoudersdreef 1 2224BN KATWIJK ZH 6995 Vrouwen Basketball League 1 A wordt verplaatst
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit Scheids Scheids Jury Jury Jury Bardienst
1-12-2017 20:45 CC Vetus/Binnenland V20 1 Dozy BV Den Helder V20 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5672 Vrouwen U20 Eredivisie 1 A
Uitwedstrijden Tijd Veld Thuis Uit Sporthal Adres nr Postcode Plaats Wedstr.nr. Klasse Code Poule
1-12-2017 20:45 CC-1 Landstede Basketbal ZAC MSE 1 Vertom/Binnenland MSE 1 TopLandstede Hogeland 10 8024AZ ZWOLLE 3845 Mannen Senioren 1e Divisie 11 A
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit Scheids Scheids Jury Jury Jury Bardienst
2-12-2017 10:30 1 CBV Binnenland V14 2 Solar systemen-Grasshoppers V14 3 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 2743 C-Klasse 23 A
2-12-2017 10:30 2 CBV Binnenland M16 4 BS Leiden M16 4 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 428 E-Klasse 25 B
2-12-2017 12:15 1 CBV Binnenland V18 2 BV Leiderdorp V18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5087 C-Klasse 23 A
2-12-2017 12:15 2 CBV Binnenland M16 3 Waterdragers M16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3175 C-Klasse 23 A
2-12-2017 12:15 3 CBV Binnenland M18 2 B.O.B. M18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 796 B-Klasse 22 A
2-12-2017 14:00 1 CBV Binnenland MSE 5 Rotterdam Basketbal MSE 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4622 4e Klasse 24 A
2-12-2017 14:00 2 CBV Binnenland M14 1 BV Groningen M14 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5594 Mannen U14 2e Divisie 12 A
2-12-2017 14:00 3 CBV Binnenland M16 2 Rotterdam-Zuid M16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 416 1e Klasse 21 A
2-12-2017 16:00 1 CBV Binnenland VSE 4 Flax Field Fighters VSE 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 730 3e Klasse 23 A
2-12-2017 16:00 2 CBV Binnenland V14 1 Helmink Heroes Zwijndrecht V14 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5267 C-Klasse 23 A
2-12-2017 16:00 3 CBV Binnenland M14 3 Zoebas M14 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3411 D-Klasse 24 E
2-12-2017 17:45 1 CBV Binnenland MSE 4 Klipperstars MSE 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 2049 4e Klasse 24 A
2-12-2017 17:45 2 CBV Binnenland M16 1 The Black Eagles M16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3157 Mannen U16 2e Divisie 12 B
2-12-2017 17:45 3 CBV Binnenland M14 2 BV Juventus M14 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 2963 D-Klasse 24 A
2-12-2017 20:30 CC Renes/Binnenland VSE 1 Amazone Utrecht Basketball VSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 7006 Vrouwen Basketball League 1 A
Uitwedstrijden Tijd Veld Thuis Uit Sporthal Adres nr Postcode Plaats Wedstr.nr. Klasse Code Poule
2-12-2017 9:00 2 Solar systemen-Grasshoppers V18 1 CBV Binnenland V18 1 Cleyn Duin Stadhoudersdreef 1 2224BN KATWIJK ZH 6007 Vrouwen U18 2e Divisie 12 A
2-12-2017 9:00 2 Hurricanes X12 2 CBV Binnenland V12 1 Den Oert J.A. Heijwegenlaan 2 3201KH SPIJKENISSE 201 D-Klasse 24 A
2-12-2017 9:30 1 Solar systemen-Grasshoppers V16 1 CBV Binnenland V16 1 Cleyn Duin Stadhoudersdreef 1 2224BN KATWIJK ZH 3898 Vrouwen U16 2e Divisie 12 A
2-12-2017 9:30 2 Divine X12 2 CBV Binnenland X12 2 Oostervant Oostervantstraat 25 ROTTERDAM 1400 C-Klasse 23 D
2-12-2017 12:15 1 River Trotters X12 1 CBV Binnenland X12 1 De Wielewaal Cornelisweer 2 3371PH HARDINXVELD-GIESSENDAM 470 B-Klasse 22 A
2-12-2017 15:00 2 Solar systemen-Grasshoppers VSE 3 CBV Binnenland VSE 2 Cleyn Duin Stadhoudersdreef 1 2224BN KATWIJK ZH 453 1e Klasse 21 A
2-12-2017 16:00 2 High Five M18 1 CBV Binnenland M18 1 De Drieburcht Wagnerplein 2 5011LP TILBURG 6428 Mannen U18 2e Divisie 12 B
2-12-2017 17:00 2 Bouncers Basketball X10 2 CBV Binnenland X10 2 De Duikelaar Zuidplaslaan 550 2743CT WADDINXVEEN 2081 D-Klasse 24 B
2-12-2017 19:00 CC Green Eagles M20 1 CBV Binnenland M20 1 Wethouder Smithal Westeinde 96 3146BZ MAASSLUIS 3835 Mannen U20 2e Divisie 12 B
2-12-2017 19:30 1 Zoebas MSE 1 CBV Binnenland MSE 3 Noordhove Lijnbaan 311 2728AG ZOETERMEER 1581 1e Klasse 21 A
2-12-2017 20:00 1 Waterdragers M18 1 CBV Binnenland M18 3 Parkzoomhal Iersestraat 15 2912TH NIEUWERKERK AD IJSSEL 5047 E-Klasse 25 A
2-12-2017 21:00 CC Green Eagles MSE 1 CBV Binnenland MSE 2 Wethouder Smithal Westeinde 96 3146BZ MAASSLUIS 3859 Mannen Senioren 2e Divisie 12 C
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit Scheids Scheids Jury Jury Jury Bardienst
9-12-2017 11:00 1 CBV Binnenland M16 4 Rebound M16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 394 E-Klasse 25 B
9-12-2017 11:00 2 CBV Binnenland V18 1 Almonte V18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3670 Vrouwen U18 2e Divisie 12 A
9-12-2017 13:00 1 CBV Binnenland V16 1 Celeritas-Donar V16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4304 Vrouwen U16 2e Divisie 12 A
9-12-2017 13:00 2 CBV Binnenland M20 1 Almonte M20 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 6090 Mannen U20 2e Divisie 12 B
9-12-2017 13:00 3 CBV Binnenland V12 1 Zoebas X12 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3586 D-Klasse 24 A
9-12-2017 15:00 1 CBV Binnenland M18 2 Hurricanes M18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 1844 B-Klasse 22 A
9-12-2017 15:00 2 CBV Binnenland MSE 2 Punch MSE 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4514 Mannen Senioren 2e Divisie 12 C
9-12-2017 17:30 CC Vertom/Binnenland MSE 1 The Jugglers MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4977 Mannen Senioren 1e Divisie 11 A
9-12-2017 20:15 CC Renes/Binnenland VSE 1 Lekdetec.nl VSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 7013 Vrouwen Basketball League 1 A
Uitwedstrijden Tijd Veld Thuis Uit Sporthal Adres nr Postcode Plaats Wedstr.nr. Klasse Code Poule
9-12-2017 10:00 2 Rotterdam-Zuid M14 1 CBV Binnenland M14 2 De Enk Enk 134 3075VC ROTTERDAM 957 D-Klasse 24 A
9-12-2017 11:00 2 Rotterdam Basketbal M16 4 CBV Binnenland M16 3 Alexanderhal Sjanghailaan 275 3066SJ ROTTERDAM 2863 C-Klasse 23 A
9-12-2017 11:45 1 Hanze Stars M14 1 CBV Binnenland M14 1 De Mene Markolle 1 7207PA ZUTPHEN 3871 Mannen U14 2e Divisie 12 A
9-12-2017 12:00 2 Almere Pioneers M16 1 CBV Binnenland M16 2 Almere Waterwijk IJsselmeerweg 48 1316RK ALMERE 3264 1e Klasse 21 A
9-12-2017 12:00 1 Cady '73 X12 1 CBV Binnenland X12 1 De Lijster Lijstersingel 20 2902JD CAPELLE AAN DEN IJSSEL 474 B-Klasse 22 A
9-12-2017 13:00 2 B.Z. '72 V18 1 CBV Binnenland V18 2 de Koppeling De Clomp 1918 3704KS ZEIST 5088 C-Klasse 23 A
9-12-2017 13:00 2 Woodpeckers M16 1 CBV Binnenland M16 1 De Slinger De Slinger 48 3995DE HOUTEN 3873 Mannen U16 2e Divisie 12 B
9-12-2017 13:00 2 BS Leiden X10 1 CBV Binnenland X10 1 Houtkwartier Vennemeerstraat 1 2334DE LEIDEN 1623 B-Klasse 22 A
9-12-2017 13:15 2 Solar systemen-Grasshoppers V14 3 CBV Binnenland V14 1 Cleyn Duin Stadhoudersdreef 1 2224BN KATWIJK ZH 1612 C-Klasse 23 A
9-12-2017 13:30 1 BV Voorne VSE 1 CBV Binnenland VSE 4 Dukdalf Reede 2 3232CV BRIELLE 1572 3e Klasse 23 A
9-12-2017 15:00 1 Woodpeckers X10 3 CBV Binnenland X10 2 De Slinger De Slinger 48 3995DE HOUTEN 2084 D-Klasse 24 B
9-12-2017 15:00 1 BS Leiden V14 2 CBV Binnenland V14 2 Houtkwartier Vennemeerstraat 1 2334DE LEIDEN 298 C-Klasse 23 A
9-12-2017 16:30 3 D.B.V. Rowic M14 1 CBV Binnenland M14 3 Sportboulevard Fanny Blankers-Koenweg 10 3318AX DORDRECHT 3428 D-Klasse 24 E
9-12-2017 17:00 3 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 CBV Binnenland MSE 4 Develhal Parklaan 5 3335LM ZWIJNDRECHT 1598 4e Klasse 24 A
9-12-2017 18:00 2 Rebound X12 1 CBV Binnenland X12 2 De Schenkel Schenkeltje 7 3295KK 'S-GRAVENDEEL 1399 C-Klasse 23 D
9-12-2017 18:15 1 Forwodians M18 2 CBV Binnenland M18 3 De Schans Nijverheidsweg 6 2215MH VOORHOUT 5049 E-Klasse 25 A
9-12-2017 18:30 3 D.B.V. Rowic MSE 3 CBV Binnenland MSE 5 Sportboulevard Fanny Blankers-Koenweg 10 3318AX DORDRECHT 1602 4e Klasse 24 A
9-12-2017 19:00 CC1 Landstede Basketbal V20 1 Vetus/Binnenland V20 1 TopLandstede Hogeland 10 8024AZ ZWOLLE 3814 Vrouwen U20 Eredivisie 1 A
9-12-2017 21:00 1 B.O.B. MSE 1 CBV Binnenland MSE 3 Carla de Liefde Polderlaan 4 3261ZA OUD-BEIJERLAND 1586 1e Klasse 21 A
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit Scheids Scheids Jury Jury Jury Bardienst
15-12-2017 20:45 CC Vetus/Binnenland V20 1 Solar systemen-Grasshoppers V20 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4167 Vrouwen U20 Eredivisie 1 A
Uitwedstrijden Tijd Veld Thuis Uit Sporthal Adres nr Postcode Plaats Wedstr.nr. Klasse Code Poule
15-12-2017 19:00 1 Solar systemen-Grasshoppers M16 2 CBV Binnenland M16 4 British School Jan van Hooflaan 3 2252BG VOORSCHOTEN 5102 E-Klasse 25 B
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit Scheids Scheids Jury Jury Jury Bardienst
16-12-2017 9:30 2 CBV Binnenland X10 1 Cady '73 X10 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 1145 B-Klasse 22 A
16-12-2017 11:00 1 CBV Binnenland V14 2 B.O.B. V14 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 808 C-Klasse 23 A
16-12-2017 11:00 2 CBV Binnenland M16 3 Divine M16 3 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4607 C-Klasse 23 A
16-12-2017 11:00 3 CBV Binnenland X10 2 Solar systemen-Grasshoppers X10 3 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 2769 D-Klasse 24 B
16-12-2017 12:45 1 CBV Binnenland MSE 3 Cady '73 MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 1108 1e Klasse 21 A
16-12-2017 12:45 2 CBV Binnenland M14 1 Blauw-Wit M14 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4987 Mannen U14 2e Divisie 12 A
16-12-2017 12:45 3 CBV Binnenland X12 1 DAS X12 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 1788 B-Klasse 22 A
16-12-2017 14:45 1 CBV Binnenland VSE 4 Hurricanes VSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 2918 3e Klasse 23 A
16-12-2017 14:45 2 CBV Binnenland M16 1 BS Leiden M16 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3986 Mannen U16 2e Divisie 12 B
16-12-2017 14:45 3 CBV Binnenland X12 2 CobraNova X12 3 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3129 C-Klasse 23 D
16-12-2017 16:45 1 CBV Binnenland MSE 5 BV Voorne MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3150 4e Klasse 24 A
16-12-2017 16:45 2 CBV Binnenland V18 2 Blue Drakes V18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5089 C-Klasse 23 A
16-12-2017 16:45 3 CBV Binnenland M14 3 Westland Stars M14 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 259 D-Klasse 24 E
16-12-2017 18:30 1 CBV Binnenland V14 1 BS Leiden V14 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 291 C-Klasse 23 A
16-12-2017 18:30 2 CBV Binnenland VSE 2 Punch VSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3852 1e Klasse 21 A
16-12-2017 18:30 3 CBV Binnenland M14 2 Klipperstars M14 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 102 D-Klasse 24 A
16-12-2017 20:15 1 CBV Binnenland MSE 4 Rotterdam Basketbal MSE 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4623 4e Klasse 24 A
16-12-2017 20:15 2 CBV Binnenland M16 2 Marathon M16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 801 1e Klasse 21 A
16-12-2017 20:15 3 CBV Binnenland M18 3 Flax Field Fighters M18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 2522 E-Klasse 25 A
Uitwedstrijden Tijd Veld Thuis Uit Sporthal Adres nr Postcode Plaats Wedstr.nr. Klasse Code Poule
16-12-2017 10:45 1 BV Juventus X12 1 CBV Binnenland V12 1 Oost Sporthal Fahrenheitstraat 4 3112ZM SCHIEDAM 200 D-Klasse 24 A
16-12-2017 13:00 1 Dozy BV Den Helder V18 1 CBV Binnenland V18 1 Sportlaan Sportlaan 58 1782ND DEN HELDER 6006 Vrouwen U18 2e Divisie 12 A
16-12-2017 14:00 1 Attacus V16 1 CBV Binnenland V16 1 Zwijsen Pr W Alexander Sportprk 15 5461XL VEGHEL 3900 Vrouwen U16 2e Divisie 12 A
16-12-2017 17:30 1 CobraNova M18 1 CBV Binnenland M18 1 Forum Kwadraat Vliegerlaan 2 2274XZ VOORBURG 3884 Mannen U18 2e Divisie 12 B
16-12-2017 19:00 CC1 Dozy BV Den Helder VSE 1 Renes/Binnenland VSE 1 Sportlaan Sportlaan 58 1782ND DEN HELDER 7017 Vrouwen Basketball League 1 A
16-12-2017 20:30 1 D.B.V. Rowic MSE 1 CBV Binnenland MSE 2 Sportboulevard Fanny Blankers-Koenweg 10 3318AX DORDRECHT 3855 Mannen Senioren 2e Divisie 12 C
16-12-2017 21:00 1 Blauw-Wit MSE 1 Vertom/Binnenland MSE 1 In de Roos Commandobaan 8 4706CL ROOSENDAAL 3850 Mannen Senioren 1e Divisie 11 A
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit Scheids Scheids Jury Jury Jury Bardienst
23-12-2017 19:00 CC Renes/Binnenland VSE 1 Loon Lions VSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 7019 Vrouwen Basketball League 1 A
Driesprong Tijd Veld Thuis Uit Scheids Scheids Jury Jury Jury Bardienst
6-1-2018 16:15 2 CBV Binnenland MSE 5 Rotterdam-Zuid MSE 3 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4235 4e Klasse 24 A
6-1-2018 18:00 2 CBV Binnenland MSE 4 D.B.V. Rowic MSE 3 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4178 4e Klasse 24 A
6-1-2018 17:00 1 CTO VSE 1 Renes/Binnenland VSE 1 Sporthallen Zuid Burgerweeshuispad 54 1076EP AMSTERDAM 7024 Vrouwen Basketball League 1 A
2e helft seizoen volgt later
12-1-2018 20:45 CC Vetus/Binnenland V20 1 H.S.V. Basketball V20 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5541 Vrouwen U20 Eredivisie 1 A
13-1-2018 9:00 2 BV Voorne MSE 1 CBV Binnenland MSE 4 Dukdalf Reede 2 3232CV BRIELLE 1593 4e Klasse 24 A
13-1-2018 9:00 2 Cady '73 VSE 1 CBV Binnenland VSE 2 De Lijster Lijstersingel 20 2902JD CAPELLE AAN DEN IJSSEL 456 1e Klasse 21 A
13-1-2018 14:00 2 BV Amsterdam M14 1 CBV Binnenland M14 1 Van Hogendorphal Van Hogendorpstraat 921 1051CE AMSTERDAM 3868 Mannen U14 2e Divisie 12 A
13-1-2018 14:00 1 Divine V18 1 CBV Binnenland V18 1 Oostervant Oostervantstraat 25 ROTTERDAM 6001 Vrouwen U18 2e Divisie 12 A
13-1-2018 14:30 1 EBV Baros MSE 1 Vertom/Binnenland MSE 1 Woudestein Burgemeester Oudlaan 50 3062PA ROTTERDAM 3843 Mannen Senioren 1e Divisie 11 A
13-1-2018 14:45 2 CBV Binnenland MSE 3 Rotterdam-Zuid MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4211 1e Klasse 21 A
13-1-2018 14:45 1 CBV Binnenland M16 2 Divine M16 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4921 1e Klasse 21 A
13-1-2018 15:00 2 The Black Eagles M18 1 CBV Binnenland M18 1 De Hazelaar T.M. Kortenhorstlaan 6 5244GD ROSMALEN 3890 Mannen U18 2e Divisie 12 B
13-1-2018 15:15 1 Sparta Go MSE 1 CBV Binnenland MSE 5 De Gooye Hondsgalgweg 1 3247XW DIRKSLAND 5135 4e Klasse 24 A
13-1-2018 16:30 2 CBV Binnenland VSE 4 S.B.U. VSE 4 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4269 3e Klasse 23 A
13-1-2018 17:15 1 Jolly Jumpers V16 1 CBV Binnenland V16 1 Burg. Verdegaalhal Pastoor Bloemenstraat 1 7651CD TUBBERGEN 3895 Vrouwen U16 2e Divisie 12 A
13-1-2018 19:00 2 Renes/Binnenland VSE 1 KEUS/Royal Eagles VSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 7028 Vrouwen Basketball League 1 A
13-1-2018 20:00 1 WBB Giants MSE 1 CBV Binnenland MSE 2 Tuinwijk Florastraat 90 4613CT BERGEN OP ZOOM 3861 Mannen Senioren 2e Divisie 12 C
19-1-2018 21:00 1 EBV Baros MSE 2 CBV Binnenland MSE 3 Woudestein Burgemeester Oudlaan 50 3062PA ROTTERDAM 1584 1e Klasse 21 A
20-1-2018 11:45 2 CBV Binnenland M14 1 Woodpeckers M14 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4450 Mannen U14 2e Divisie 12 A
20-1-2018 13:00 CC1 Landslake Lions V20 1 Vetus/Binnenland V20 1 Indoor Centrum Zuideinde 6 1121CL LANDSMEER 3819 Vrouwen U20 Eredivisie 1 A
20-1-2018 13:45 2 CBV Binnenland V16 1 BS Leiden V16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4023 Vrouwen U16 2e Divisie 12 A
20-1-2018 15:00 1 Blauw-Wit M16 1 CBV Binnenland M16 1 In de Roos Commandobaan 8 4706CL ROOSENDAAL 3882 Mannen U16 2e Divisie 12 B
20-1-2018 15:45 1 CBV Binnenland VSE 2 DAS VSE 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 1698 1e Klasse 21 A
20-1-2018 15:45 2 CBV Binnenland V18 1 BC Kimbria V18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 6956 Vrouwen U18 2e Divisie 12 A
20-1-2018 17:45 2 CBV Binnenland MSE 2 DAS MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5710 Mannen Senioren 2e Divisie 12 C
20-1-2018 17:45 1 CBV Binnenland MSE 4 Rotterdam-Zuid MSE 3 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4236 4e Klasse 24 A
20-1-2018 20:00 1 WBB Giants M20 1 CBV Binnenland M20 1 Tuinwijk Florastraat 90 4613CT BERGEN OP ZOOM 3833 Mannen U20 2e Divisie 12 B
20-1-2018 20:15 CC Vertom/Binnenland MSE 1 Red Stars MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4525 Mannen Senioren 1e Divisie 11 A
26-1-2018 20:45 CC Vetus/Binnenland V20 1 Almonte V20 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3635 Vrouwen U20 Eredivisie 1 A
27-1-2018 11:00 1 Bouncers Basketball MSE 1 CBV Binnenland MSE 2 De Mammoet Calslaan 101 2804RT GOUDA 3857 Mannen Senioren 2e Divisie 12 C
27-1-2018 14:15 1 CBV Binnenland MSE 5 Forwodians MSE 3 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 2594 4e Klasse 24 A
27-1-2018 15:15 1 Sparta Go MSE 1 CBV Binnenland MSE 4 De Gooye Hondsgalgweg 1 3247XW DIRKSLAND 5137 4e Klasse 24 A
27-1-2018 16:00 2 CBV Binnenland M16 1 Barons M16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 6048 Mannen U16 2e Divisie 12 B
27-1-2018 16:00 1 CBV Binnenland MSE 3 Utrecht Cangeroes MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4874 1e Klasse 21 A
27-1-2018 17:00 1 BC APOLLO Amsterdam V18 1 CBV Binnenland V18 1 Apollohal Apollolaan 4 1077BA AMSTERDAM 6005 Vrouwen U18 2e Divisie 12 A
27-1-2018 18:00 2 CBV Binnenland M20 1 D.B.V. Rowic M20 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5358 Mannen U20 2e Divisie 12 B
27-1-2018 18:30 1 D.B.V. Rowic M18 1 CBV Binnenland M18 1 Sportboulevard Fanny Blankers-Koenweg 10 3318AX DORDRECHT 3887 Mannen U18 2e Divisie 12 B
27-1-2018 19:00 CC1 Landstede Basketbal V16 1 CBV Binnenland V16 1 TopLandstede Hogeland 10 8024AZ ZWOLLE 3896 Vrouwen U16 2e Divisie 12 A
27-1-2018 20:00 2 CBV Binnenland VSE 2 New Stars VSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3682 1e Klasse 21 A
27-1-2018 20:30 1 River Trotters MSE 1 Vertom/Binnenland MSE 1 De Wielewaal Cornelisweer 2 3371PH HARDINXVELD-GIESSENDAM 3847 Mannen Senioren 1e Divisie 11 A
28-1-2018 12:30 2 Rotterdam Basketbal M16 2 CBV Binnenland M16 2 Alexanderhal Sjanghailaan 275 3066SJ ROTTERDAM 3268 1e Klasse 21 A
2-2-2018 20:45 CC Vetus/Binnenland V20 1 Lokomotief V20 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 6166 Vrouwen U20 Eredivisie 1 A
3-2-2018 9:00 1 BV Squirrels MSE 1 CBV Binnenland MSE 3 Oostmeer Oostmeerpad 2651 BERKEL EN RODENRIJ 1578 1e Klasse 21 A
3-2-2018 12:00 1 E.L.B.C. M20 1 CBV Binnenland M20 1 Trivium Trivium 60 4873LP ETTEN-LEUR 3836 Mannen U20 2e Divisie 12 B
3-2-2018 12:30 1 CBV Binnenland M16 2 DAS M16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 1757 1e Klasse 21 A
3-2-2018 13:00 1 Divine M16 1 CBV Binnenland M16 1 Oostervant Oostervantstraat 25 ROTTERDAM 3875 Mannen U16 2e Divisie 12 B
3-2-2018 14:00 2 CBV Binnenland V16 1 Dozy BV Den Helder V16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5689 Vrouwen U16 2e Divisie 12 A
3-2-2018 14:00 1 CBV Binnenland VSE 4 D.B.V. Rowic VSE 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4153 3e Klasse 23 A
3-2-2018 16:00 2 CBV Binnenland V18 1 BC Shooters V18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5993 Vrouwen U18 2e Divisie 12 A
3-2-2018 16:00 1 CBV Binnenland MSE 4 CBV Binnenland MSE 5 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 1609 4e Klasse 24 A
3-2-2018 18:00 1 Forwodians VSE 1 CBV Binnenland VSE 2 De Schans Nijverheidsweg 6 2215MH VOORHOUT 454 1e Klasse 21 A
3-2-2018 20:00 1 Hurricanes MSE 1 CBV Binnenland MSE 2 Den Oert J.A. Heijwegenlaan 2 3201KH SPIJKENISSE 3853 Mannen Senioren 2e Divisie 12 C
10-2-2018 16:00 2 CBV Binnenland MSE 5 River Trotters MSE 3 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4090 4e Klasse 24 A
10-2-2018 16:00 1 Forwodians MSE 3 CBV Binnenland MSE 4 De Schans Nijverheidsweg 6 2215MH VOORHOUT 1594 4e Klasse 24 A
16-2-2018 19:15 1 EBV Baros VSE 4 CBV Binnenland VSE 4 Woudestein Burgemeester Oudlaan 50 3062PA ROTTERDAM 1575 3e Klasse 23 A
17-2-2018 12:00 1 DAS V16 1 CBV Binnenland V16 1 SC Delfland van Bleyswijckstraat 72 2613RT DELFT 3892 Vrouwen U16 2e Divisie 12 A
17-2-2018 12:00 1 Almonte M14 1 CBV Binnenland M14 1 De Eckart Weegschaalstraat 1 5632CW EINDHOVEN 3870 Mannen U14 2e Divisie 12 A
17-2-2018 14:00 1 DAS V18 1 CBV Binnenland V18 1 SC Delfland van Bleyswijckstraat 72 2613RT DELFT 6008 Vrouwen U18 2e Divisie 12 A
17-2-2018 14:00 1 CBV Binnenland MSE 5 Punch MSE 7 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3915 4e Klasse 24 A
17-2-2018 14:00 2 CBV Binnenland MSE 3 BV Juventus MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 1987 1e Klasse 21 A
17-2-2018 14:15 1 Jolly Jumpers V20 1 Vetus/Binnenland V20 1 Burg. Verdegaalhal Pastoor Bloemenstraat 1 7651CD TUBBERGEN 3820 Vrouwen U20 Eredivisie 1 A
17-2-2018 15:45 2 CBV Binnenland M16 1 BS Leiden M16 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3985 Mannen U16 2e Divisie 12 B
17-2-2018 15:45 1 CBV Binnenland VSE 2 BC Shooters VSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4346 1e Klasse 21 A
17-2-2018 17:30 1 Barons M18 1 CBV Binnenland M18 1 De Doelen Doelen 7 4813GP BREDA 3889 Mannen U18 2e Divisie 12 B
17-2-2018 17:45 2 CBV Binnenland MSE 2 BC Langstraat Shooters MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3771 Mannen Senioren 2e Divisie 12 C
17-2-2018 20:15 CC Vertom/Binnenland MSE 1 De Hoppers MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5200 Mannen Senioren 1e Divisie 11 A
3-3-2018 18:15 1 Almere Pioneers MSE 1 Vertom/Binnenland MSE 1 Almere Poort Pierre de Coubertinlaan 7 1362LA ALMERE 3849 Mannen Senioren 1e Divisie 11 A
9-3-2018 20:45 CC Vetus/Binnenland V20 1 HPC Royal Eagles V20 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5947 Vrouwen U20 Eredivisie 1 A
10-3-2018 10:15 2 CBV Binnenland M18 1 Rotterdam Basketbal M18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 7053 Mannen U18 2e Divisie 12 B
10-3-2018 12:15 2 CBV Binnenland M16 1 The Black Eagles M16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3156 Mannen U16 2e Divisie 12 B
10-3-2018 12:15 1 CBV Binnenland VSE 4 Helmink Heroes Zwijndrecht VSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 1797 3e Klasse 23 A
10-3-2018 14:15 2 CBV Binnenland V16 1 Flashing Heiloo V16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 6061 Vrouwen U16 2e Divisie 12 A
10-3-2018 14:15 1 CBV Binnenland M14 1 Harlemlakers M14 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 6199 Mannen U14 2e Divisie 12 A
10-3-2018 16:15 1 CBV Binnenland MSE 5 LUSV Basketbal MSE 4 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 2331 4e Klasse 24 A
10-3-2018 16:15 2 CBV Binnenland V18 1 Barons V18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 6957 Vrouwen U18 2e Divisie 12 A
10-3-2018 18:15 CC Green Eagles M20 1 CBV Binnenland M20 1 Wethouder Smithal Westeinde 96 3146BZ MAASSLUIS 3834 Mannen U20 2e Divisie 12 B
10-3-2018 18:15 1 CBV Binnenland MSE 4 River Trotters MSE 3 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4091 4e Klasse 24 A
10-3-2018 20:00 CC1 BV Hoofddorp MSE 1 Vertom/Binnenland MSE 1 Koning Willem-Alexander Bennebroekerweg 800 2134AB HOOFDDORP 3842 Mannen Senioren 1e Divisie 11 A
10-3-2018 20:45 1 Lokomotief MSE 2 CBV Binnenland MSE 2 Van Zweedenhal Jacob van Offwegenlaan 40 2282HR RIJSWIJK ZH 3852 Mannen Senioren 2e Divisie 12 C
17-3-2018 9:00 2 Cady '73 M18 1 CBV Binnenland M18 1 De Lijster Lijstersingel 20 2902JD CAPELLE AAN DEN IJSSEL 3883 Mannen U18 2e Divisie 12 B
17-3-2018 9:00 2 Bouncers Basketball M16 1 CBV Binnenland M16 2 De Mammoet Calslaan 101 2804RT GOUDA 3263 1e Klasse 21 A
17-3-2018 10:00 1 Klipperstars MSE 2 CBV Binnenland MSE 5 Klipper De Klipperstraat 20 2957EM NIEUW-LEKKERLAND 1608 4e Klasse 24 A
17-3-2018 12:15 2 Punch MSE 7 CBV Binnenland MSE 4 Sportcentr.TU Delft Mekelweg 8 2628CD DELFT 1592 4e Klasse 24 A
17-3-2018 14:00 1 Almonte M16 1 CBV Binnenland M16 1 De Eckart Weegschaalstraat 1 5632CW EINDHOVEN 3879 Mannen U16 2e Divisie 12 B
17-3-2018 14:30 1 CTO V20 1 Vetus/Binnenland V20 1 Sporthallen Zuid Burgerweeshuispad 54 1076EP AMSTERDAM 3816 Vrouwen U20 Eredivisie 1 A
17-3-2018 15:00 CC1 Landslake Lions V18 1 CBV Binnenland V18 1 Indoor Centrum Zuideinde 6 1121CL LANDSMEER 6002 Vrouwen U18 2e Divisie 12 A
17-3-2018 15:00 1 River Trotters VSE 2 CBV Binnenland VSE 4 De Wielewaal Cornelisweer 2 3371PH HARDINXVELD-GIESSENDAM 1577 3e Klasse 23 A
17-3-2018 15:45 2 CBV Binnenland M20 1 The Black Eagles M20 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3124 Mannen U20 2e Divisie 12 B
17-3-2018 16:00 1 TBG Dragons M14 2 CBV Binnenland M14 1 Arcus Campuslaan 4 6602HX WIJCHEN 3864 Mannen U14 2e Divisie 12 A
17-3-2018 16:00 1 CBV Binnenland MSE 3 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 3 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5223 1e Klasse 21 A
17-3-2018 17:45 2 CBV Binnenland MSE 2 CobraNova MSE 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4411 Mannen Senioren 2e Divisie 12 C
17-3-2018 17:45 1 CBV Binnenland VSE 2 D.B.V. Rowic VSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4148 1e Klasse 21 A
17-3-2018 20:15 CC Vertom/Binnenland MSE 1 MSV/Zeemacht MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5762 Mannen Senioren 1e Divisie 11 A
24-3-2018 9:00 1 Divine M18 1 CBV Binnenland M18 1 Oostervant Oostervantstraat 25 ROTTERDAM 3886 Mannen U18 2e Divisie 12 B
24-3-2018 12:15 2 CBV Binnenland M14 1 Rotterdam Basketbal M14 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 6311 Mannen U14 2e Divisie 12 A
24-3-2018 12:25 1 S.B.U. MSE 1 CBV Binnenland MSE 2 Olympos Uppsalalaan 3 3584CT UTRECHT 3854 Mannen Senioren 2e Divisie 12 C
24-3-2018 13:00 4 Landslake Lions V16 1 CBV Binnenland V16 1 Indoor Centrum Zuideinde 6 1121CL LANDSMEER 3894 Vrouwen U16 2e Divisie 12 A
24-3-2018 14:00 1 EBBC V18 1 CBV Binnenland V18 1 Zuid Platostraat 2 5216CB 'S-HERTOGENBOSCH 6003 Vrouwen U18 2e Divisie 12 A
24-3-2018 14:15 2 CBV Binnenland M20 1 Almonte M20 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 6089 Mannen U20 2e Divisie 12 B
24-3-2018 14:15 1 CBV Binnenland M16 2 Red Stars M16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4414 1e Klasse 21 A
24-3-2018 16:15 2 CBV Binnenland M16 1 Woodpeckers M16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4457 Mannen U16 2e Divisie 12 B
24-3-2018 16:15 1 CBV Binnenland MSE 5 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 391 4e Klasse 24 A
24-3-2018 17:00 1 HBV The Jumpers MSE 2 CBV Binnenland MSE 3 't Zandje Schimmelweg 202 2524XK 'S-GRAVENHAGE 1582 1e Klasse 21 A
24-3-2018 18:15 1 CBV Binnenland MSE 4 LUSV Basketbal MSE 4 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 2332 4e Klasse 24 A
24-3-2018 18:30 1 BV Leiderdorp VSE 1 CBV Binnenland VSE 2 De Bloemerd De Bloemerd 2353BZ LEIDERDORP 457 1e Klasse 21 A
25-3-2018 18:00 1 Arnhem Eagles MSE 1 Vertom/Binnenland MSE 1 MFC de Omnibus Pallas Atheneplein 2 6846XA ARNHEM 3846 Mannen Senioren 1e Divisie 11 A
6-4-2018 21:00 1 Rotterdam Basketbal MSE 2 CBV Binnenland MSE 5 Alexanderhal Sjanghailaan 275 3066SJ ROTTERDAM 1600 4e Klasse 24 A
7-4-2018 9:00 1 Flax Field Fighters VSE 2 CBV Binnenland VSE 4 Ridderhal Hoge Kade 60 3341BD HENDRIK-I.A. 1576 3e Klasse 23 A
7-4-2018 11:45 2 CBV Binnenland V18 1 Solar systemen-Grasshoppers V18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4223 Vrouwen U18 2e Divisie 12 A
7-4-2018 11:45 1 Klipperstars MSE 2 CBV Binnenland MSE 4 Klipper De Klipperstraat 20 2957EM NIEUW-LEKKERLAND 1596 4e Klasse 24 A
7-4-2018 13:00 CC1 Dozy BV Den Helder V20 1 Vetus/Binnenland V20 1 Sportlaan Sportlaan 58 1782ND DEN HELDER 3817 Vrouwen U20 Eredivisie 1 A
7-4-2018 13:00 1 Blauw-Wit M16 1 CBV Binnenland M16 1 In de Roos Commandobaan 8 4706CL ROOSENDAAL 3881 Mannen U16 2e Divisie 12 B
7-4-2018 13:45 2 CBV Binnenland V16 1 Solar systemen-Grasshoppers V16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4218 Vrouwen U16 2e Divisie 12 A
7-4-2018 13:45 1 CBV Binnenland MSE 3 Zoebas MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3524 1e Klasse 21 A
7-4-2018 15:45 2 CBV Binnenland MSE 2 Green Eagles MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4261 Mannen Senioren 2e Divisie 12 C
7-4-2018 16:45 CC1 BV Groningen M14 1 CBV Binnenland M14 1 Oude ALO Van Swietenlaan 1 9728NX GRONINGEN 3865 Mannen U14 2e Divisie 12 A
7-4-2018 17:45 1 WBB Giants M20 1 CBV Binnenland M20 1 Tuinwijk Florastraat 90 4613CT BERGEN OP ZOOM 3832 Mannen U20 2e Divisie 12 B
7-4-2018 17:45 2 CBV Binnenland M18 1 High Five M18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 6433 Mannen U18 2e Divisie 12 B
7-4-2018 17:45 1 CBV Binnenland VSE 2 Solar systemen-Grasshoppers VSE 3 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 2683 1e Klasse 21 A
7-4-2018 19:00 2 Rotterdam-Zuid M16 1 CBV Binnenland M16 2 De Enk Enk 134 3075VC ROTTERDAM 3269 1e Klasse 21 A
7-4-2018 20:15 CC Vertom/Binnenland MSE 1 Landstede Basketbal ZAC MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4765 Mannen Senioren 1e Divisie 11 A
13-4-2018 20:45 CC Vetus/Binnenland V20 1 Landstede Basketbal V20 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 6156 Vrouwen U20 Eredivisie 1 A
14-4-2018 11:30 2 CBV Binnenland M16 2 Almere Pioneers M16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4702 1e Klasse 21 A
14-4-2018 13:00 2 CBV Binnenland M14 1 Hanze Stars M14 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3497 Mannen U14 2e Divisie 12 A
14-4-2018 13:00 1 CBV Binnenland VSE 4 BV Voorne VSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3137 3e Klasse 23 A
14-4-2018 14:00 1 Punch MSE 2 CBV Binnenland MSE 2 Sportcentr.TU Delft Mekelweg 8 2628CD DELFT 3856 Mannen Senioren 2e Divisie 12 C
14-4-2018 14:45 2 Celeritas-Donar V16 1 CBV Binnenland V16 1 Vinkhuizen Radiumstraat 150 9743SV GRONINGEN 3897 Vrouwen U16 2e Divisie 12 A
14-4-2018 15:00 2 CBV Binnenland M16 1 Barons M16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 6047 Mannen U16 2e Divisie 12 B
14-4-2018 15:00 1 CBV Binnenland MSE 3 B.O.B. MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 770 1e Klasse 21 A
14-4-2018 17:00 2 CBV Binnenland M20 1 D.B.V. Rowic M20 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5357 Mannen U20 2e Divisie 12 B
14-4-2018 17:00 1 CBV Binnenland MSE 5 D.B.V. Rowic MSE 3 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4177 4e Klasse 24 A
14-4-2018 18:00 1 Almonte V18 1 CBV Binnenland V18 1 De Eckart Weegschaalstraat 1 5632CW EINDHOVEN 6009 Vrouwen U18 2e Divisie 12 A
14-4-2018 18:30 2 The Jugglers MSE 1 Vertom/Binnenland MSE 1 Deppenbroek Rijnstraat 11 7523GD ENSCHEDE 3844 Mannen Senioren 1e Divisie 11 A
14-4-2018 19:00 1 CBV Binnenland MSE 4 Helmink Heroes Zwijndrecht MSE 2 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 392 4e Klasse 24 A
20-4-2018 21:00 1 Rotterdam Basketbal MSE 2 CBV Binnenland MSE 4 Alexanderhal Sjanghailaan 275 3066SJ ROTTERDAM 1588 4e Klasse 24 A
21-4-2018 9:00 1 Solar systemen-Grasshoppers V20 1 Vetus/Binnenland V20 1 Cleyn Duin Stadhoudersdreef 1 2224BN KATWIJK ZH 3821 Vrouwen U20 Eredivisie 1 A
21-4-2018 9:00 2 BV Voorne MSE 1 CBV Binnenland MSE 5 Dukdalf Reede 2 3232CV BRIELLE 1605 4e Klasse 24 A
21-4-2018 11:00 2 Cady '73 MSE 1 CBV Binnenland MSE 3 De Lijster Lijstersingel 20 2902JD CAPELLE AAN DEN IJSSEL 1585 1e Klasse 21 A
21-4-2018 11:45 2 CBV Binnenland V18 1 Dozy BV Den Helder V18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 5694 Vrouwen U18 2e Divisie 12 A
21-4-2018 12:15 1 Punch VSE 1 CBV Binnenland VSE 2 Sportcentr.TU Delft Mekelweg 8 2628CD DELFT 450 1e Klasse 21 A
21-4-2018 13:45 2 CBV Binnenland V16 1 Attacus V16 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3032 Vrouwen U16 2e Divisie 12 A
21-4-2018 14:00 2 Blauw-Wit M14 1 CBV Binnenland M14 1 In de Roos Commandobaan 8 4706CL ROOSENDAAL 3867 Mannen U14 2e Divisie 12 A
21-4-2018 14:00 2 Marathon M16 1 CBV Binnenland M16 2 Baskensburg President Rooseveltlaan 733 4383NG VLISSINGEN 3267 1e Klasse 21 A
21-4-2018 15:00 2 The Black Eagles M20 1 CBV Binnenland M20 1 De Hazelaar T.M. Kortenhorstlaan 6 5244GD ROSMALEN 3838 Mannen U20 2e Divisie 12 B
21-4-2018 15:45 2 CBV Binnenland M18 1 CobraNova M18 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4416 Mannen U18 2e Divisie 12 B
21-4-2018 16:00 1 Almonte M16 1 CBV Binnenland M16 1 De Eckart Weegschaalstraat 1 5632CW EINDHOVEN 3878 Mannen U16 2e Divisie 12 B
21-4-2018 17:45 2 CBV Binnenland MSE 2 D.B.V. Rowic MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 4569 Mannen Senioren 2e Divisie 12 C
21-4-2018 20:15 CC Vertom/Binnenland MSE 1 Blauw-Wit MSE 1 De Driesprong Marijkesingel 20 2991BK BARENDRECHT 3094 Mannen Senioren 1e Divisie 11 A
22-4-2018 14:00 2 Hurricanes VSE 1 CBV Binnenland VSE 4 Den Oert J.A. Heijwegenlaan 2 3201KH SPIJKENISSE 1573 3e Klasse 23 A