Renes.

Renes.



Naturalesa

Villa Vino

Nirint Shipping

Visgilde Leen de Jong




Realisatie website:
Magna Cura Automatisering Netzaken.nl Web Applicaties en toepassingen



donderdag 1 maart 2012
Selecties Vrouwen All Star Gala 2012 (Diversen .)


Hieronder hebben wij voor u de selecties van het Vrouwen All Star Gala dat op 24 maart 2012 in het Topsportcentrum Rotterdam gehouden wordt. De dames U20 selectie speelt tegen een selectie uit de dames promotie divisie en de hoofdact van de dag is de dames eredivisie All Star Game.

Eredivisie Dames Team A
Karin Kuijt (STOL Grasshoppers)
Corine Manuputty (STOL Grasshoppers)
Rachel Roubehie-Fissa (Challenge Sport Rotterdam)
Launa Hochstetler (Challenge Sport Rotterdam)
Natalie van den Adel (Challenge Sport Rotterdam)
Lisa van den Adel (Challenge Sport Rotterdam)
Ingrid van der Plas (STOL Grasshoppers)
Marianne van der Hoek (Eurosped Twente)
Jantine Kraak (Challenge Sport Rotterdam)
Sharon Lammerink (Eurosped Twente)
Coach – Pieter Kodde (ChallengeSport Rotterdam)

Eredivisie Dames Team B
Zera Butter (CTO Amsterdam)
Tessel van Dongen (Den Helder)
Kim Hartman (Probuild Lions)
Molly McDowell (Probuild Lions)
Laura Kooij (Den Helder)
Loyce Bettonvil (CTO Amsterdam)
Anouk Biesters (Lekdetec.nl)
Fieke Ligthart (Lekdetec.nl)
Richelle van der Keijl (CTO Amsterdam)
Marlous Nieuwveen (Probuild Lions)
Coach – Bart Sengers (Eurosped Twente)

Team Dames U20
Lisanne de Jonge (Lekdetec.nl)
Janine Guijt (STOL Grasshoppers)
Janiek van Veen (Den Helder)
Yordi Kathmann (Lekdetec.nl)
Rosanne Kruithof (Lokomotief)
Kirsten Boer (ChallengeSport Rotterdam)
Deborah Vos (STOL Grasshoppers)
Rowie Jongeling (Almonte)
Emese Hof (UBALL)
Lanette Kempers (BV Hoofddorp)
Coach – Rick Driessen (STOL Grasshoppers)

Team Promotie Divisie
Inez van Hulsen (Das Delft)
Marloes Renskers (Amazone)
Els Kijlstra (U.S.)
Cheryl Simson (U.S.)
Maaike van de Bovenkamp (Cangeroes)
Sonja Kuijt (STOL Grasshoppers)
Sigrid van der Toorn (Cangeroes)
Naomi Talens (Groene Uilen)
Femke Vaandrager (Groene Uilen)
Sharon Bos (Amazone)
Coach – Anja Kuijt (STOL Grasshoppers)

Driepuntschutters
Rachel Rouhebie-Fissa (48-126, 38,1%)
Zera Butter (51-135, 37,8%)
Randell van der Lee (24-67, 35,8%)
Corinne Manuputty (28-80, 35,0%)
Rianne Phillipo (44-138, 31,9%)
Marianne v/d Hoek (21-67, 31,3%)
Kim Hartman (20-67, 29,9%)
Karin Kuijt (31-108, 28,7%)
 






Next Games
MIX-toernooi ( vanaf +16 jr)
Zaterdag 24 juni 18:00u





Afval Loont Saldo
947,50
Standen & Uitslagen
Uitslagen Alles | Standen

27 juni, jarig.
Bianca Schuurbiers.
Leeftijd 34 jaar.
recr.
Bianca Schuurbiers

Lise Groeneveld.
Leeftijd 10 jaar.
V10-1.
Lise Groeneveld


Agenda.
AGENDA
   
24-06
18:00
Mixtoernooi
(voor +16 jr)
27-06

Bestuur

24-06
21:00u
Eindfeest
Americanstyle
+ bbq

(Einde trainingen)
26-06
vanaf 19:00u
Kantineschoonmaak
vrijwilligers graag !
Melden >>>>>
22-08 Technische comm.




Ticket Center Dames 1.
Koop hier uw toegangskaart

Twitter.